Známe 8 typů otisků prstů! Co o vás prozradí ty vaše?

Co o vás řeknou vaše otisky prstů - 1

Tápete často nad vlastní osobností? Tak nyní již nemusíte! Moderní věda totiž přišla s novým objevem. Prozkoumá vaše „já“ na základě vašich rukou!

Podle nejnovějších průzkumů bylo zjištěno, že naše ruce odhalí více, než jste možná doposud tušili! Vaše ruce a otisky prstů na vás prozradí silné i slabé stránky, preference, předpoklady a celkový potenciál vás samotných. Odborníci radí: „Nehledejte nic jiného, než své ruce!“ Vaše ruce jsou totiž jako mapy vaší osobnosti. Existuje osm základních typů otisků prstů. Který máte vy?

TYP 1

Pokud se váš otisk dlaně shoduje s obrázkem číslo jedna, pak to znamená, že jste osobnost bezstarostná a tolerantní. Jste zábavní a z ničeho si neděláte velikou hlavu. Dávejte si však pozor na lidi, kteří by vám mohli uškodit!

TYP 2

Pokud otisk ukazuje spirálu, která víří ven z jednoho výchozího bodu v jedné relativně nepřerušené linii, pak jste typ číslo dva. Jste tedy velmi soustředění jednici. Máte-li svůj vytyčený cíl, držíte se ho a jdete si pevně za ním stůj co stůj.

TYP 3

Připomíná-li váš otisk spíše jakýsi oblouk, ve kterém jsou jednotlivé čakry spíše horizontálně umístěné a ve středu se nachází mírný hrbolek, pak jste bytost velice bystrá, až analytická. Jste opatrní a do ničeho se nevrháte po hlavě, neradi riskujete. Věrnost a romantičnost jsou vaše další silné stránky.
TYP 4

Čtvrtý typ otisku vypovídá o osobnosti, která je poměrně úzkostlivá a někdy až krutá či hrubá k lidem ve svém okolí. Nicméně, vaše silné stránky jsou ty, že patříte k těm ,kteří jsou velmi pracovití, ambiciózní a máte talent pro strategii a vedení „slabších“.

TYP 5

Pátý vzor představuje takzvané „páví oko“. To znamená, že máte smysl pro humor a jste velmi intuitivní bytosti. Nejste příliš společenští, spíše jste samotáři. Vyhledáváte přítomnost zejména těch nejbližších.

TYP 6

Šestý vzor otisku prstu je jakýmsi symbolem „jing a jang“. Pokud se vaše ruka podobá tomuto vzoru, můžete být šťastní, protože to vypovídá o vyvážené a vyrovnané osobnosti. Jste tvůrčí, energičtí a žijete v harmonii.
TYP 7

Rádi vtipkujete a máte talent bavit a přitahovat k sobě lidi? Jste velmi společenští? Rádi zkoušíte nové výzvy? Pak jste typ číslo sedm!

TYP 8

Osmý otisk ukazuje, že se jedná o bytost, která v sobě ukrývá nějaké temné tajemství z minulosti! Někdy se možná cítíte jako v pasti a nevíte si rady, co dál.

Ovšem pozor, mnohdy se stává, že vaše otisky jsou kombinací více těchto uvedených vzorů. Váš otisk tedy nemusí nutně odpovídat pouze jednomu konkrétnímu vzoru. Tak už neváhejte a otestujte se i vy!

Další podobné články

loading...