Ženská logika :) :)

Minulý týden jsme šli s manželkou do postele. Začali jsme se pod dekou navzájem dotýkat a hladit se … Už jsem byl pěkně nadrženej a myslel jsem si, ze je to oboustranný a že je to jednoznačně nasměrovaný na sex. Ale přesně v tu chvíli mi manželka povídá: „Poslouchej, já teď nemám žádnou chuť na sex, mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmul, jasný?

Odpověděl jsem: „Coooooo?!“.

Na to mi odpověděla kouzelnými slovíčky: „Ty neumiš prostě a jednodušše zacházet s emocionálnimi požadavky ženy“. Tak jsem to vzdal: tuhle noc jsem musel usnout bez sexu.

Následujici den jsme šli s manzelkou do nakupniho strediska chodit po krámech. Dival jsem se na ni, jak si zkousi troje nadherny, ale drahy saty. Protoze se nemohla rozhodnout, rekl jsem ji, at si vezme vsechny. Neverila vlastnim usim a motivovana mym plnym porozuminim hned kula zelezo, dokud bylo zhave. „Milacku, k takovym satum ale potrebuji nutne nove boty, uz vim, jake by se mi hodily, ale stoji dvaapul tisice. Rekl jsem ji na to, ze ma absolutni pravdu a at si je samozrejme vezme. Pak jsme sli kolem klenotnictvi. Vrazila mi saty a boty do ruky a zmizela vevnitr. Vysla s nadhernym naramkem posazenym diamanty. Souhlasil jsem a pochvalil ji jeji vytribeny vkus. Kdybyste ji videli… Byla nadsena, na vrcholu blaha. Nejspis si myslela, ze jsem se asi zblaznil, ale v tom momente ji to bylo v podstatě jedno. Myslim, ze jsem ji mým souhlasem totalně naboural jeji filozofické schema.

Byla už jak v extázi a snad i sexuálně vzrušená. Lidičky, výraz jejího obličeje byl neuvěritelný, to byste museli vidět. A v tom okamžiku mi svým nejmilejším úsměvem povídá: „Už jsem spokojena, teď můžeme jít k pokladně!“

Byla to makačka nezačít se smát, když jsem jí odpověděl: „Nene, drahoušku, myslím, že momentálně nemám žádnou chuť na to, abych tyhlety všechny věci kupoval„.

Zbledla jako stěna a snad ještě trochu víc, když jsem dodal: „Mám chuť jenom na to, abys mě pořádně obejmula„. A když začala praskat vzteky, přišel poslední mistrovský kousek:„Ty neumíš prostě a jednodušše zacházet s finančními požadavky muže“.

Myslím, že tak do roku 2020 nebudu mít žádnej sex…

Další podobné články

loading...