Romantika, ze života ….. :)


Romantický večer.
Nachystáš nějaké jednohubečky, možná mu uvaříš. Oholíš bobra. Vínko na stole. Při líčení v koupelně si říkáš jak romantické to bude. Pustíme si Bridget, nebo Než jsme se poznali-jó to ho navnadí! Dáme si sklenku a pak se krásně pomilujem! Ještě parfém stříkneš a už zvoní zvonek. On. Vejde, políbí tě. Podá květiny a láhev vína. Film se mu líbí, při rozlévání vína vždy naleje Tobě první a ani kapka na stole. Při sledování filmu se držíte za ruku a občas tě políbí. Celou noc se jen mazlíte, je vnímavý, netlačí na Tebe. Ráno tě vzbudí kávou a polibkem na čelo. Nejlepší večer a ráno tvého života!!!
Dobře, už jsi se vzbudila pořádně?!?! Dáme realitu?!
V rychlosti uděláš jednohubky ze starých rohlíků, sleješ tři různý vína do karafy, protože jsi píča zapomněla vše nakoupit. Na bobra není čas, natož se upravit. Hodíš „pičifuk“ do podpaží i na frndu. Zvonek, otevřeš. Řekne „zdár kotě, sorry nestíhal jsem ani do krámu, doufám že máš nějaký vajne!?“
Ke stolu v obýváku se vrhne jak hladový prase než stihneš donést sklenice na víno, jsou ty jednohubky už sežraný…Hm super, ty máš taky hlad že jo…!
Když vidí tvůj výběr filmů protlemí tě a nezapomene podotknout, že není žádná „buzna“! Vybere film on! Nakonec koukáte na ‚Srbski film‘ protože chlapi v práci o tom mluvili!
Objednáváš pizzu. Do který ti kecá a chce na ní to co ty rozhodně ne! Nakonec dáte „napůl“. Pizzu platíš pouze ty! A nakonec mu chutná i tvoje půlka,super!!!!
Film je hroznej! Nechceš se dívat! Ale už to nějak přežiješ…
Po filmu se na tebe vrhne a chce ho hlavně vykouřit a strčit ti ho do prdele! Ráno se probouzíš sama…..

 

Další podobné články

loading...