Super trapas ve vysílání: Moderátoři mluvili o hrdinovi z Mount Everestu. Hostem na pohovce byl však někdo jiný!

Trapas ve vysílání

Jak nejlépe poznáte, že přímý přenos je skutečně přímý přenos? Zaručeně tak, když se v něm stane nějaký trapas! Jako třeba právě v tomto sobotním ranním vysílání.

Sobotní ranní relace v britské televizi vyvolala velké pozdvižení. Moderátoři Jon Kay a Rachel Burden uvedli člověka jménem Leslie Binns, o kterém se hned rozpovídali jako o hrdinovi, který pomohl zachránit ženu, jež zkolabovala na svém výšlapu na Mount Everest.

Na sofa již seděl host, který vše poslouchal, za ním byla televize, na které byl vidět muž na Mount Everestu a všímavému oku diváka jaksi neuniklo, že se poněkud liší od hosta sedícího vedle moderátorů na gauči. Ten nejdříve seděl poněkud zaraženě, pak se ale nebál uvést věci na pravou míru ab pronesl: „Myslím, že tu máte špatného hosta, pane.“

Muž na pohovce byl ve skutečnosti Todd Langman, který tam byl proto, aby diskutovali o současné politické situaci v Americe. Jon a Rachel poté vyprskli smíchy, když si uvědomili, že mají špatného hosta, ale jako správní profesionálové téma ihned stočili tam, kam potřebovali. Podívejte se na video na druhé straně!


Další podobné články

loading...