Sexuální úrazy u žen: Co všechno se může a nemůže stát :)

I při tak příjemné činnosti, jakou je sex nebo masturbace, můžete přijít k úrazu. Následky naštěstí většinou nebývají tragické, ale zcela jistě dost nepříjemné.

„Sex je práce jako každá jiná. Má rizika, zvlášť když při natáčení střídám nadprůměrně vybavené partnery“, svěřila se jedna pornoherečka. Při praktikování neobvyklých, nepřirozených poloh totiž párkrát zažila zranění pochvy jak v samotném jejím vchodu, tak v hloubce, v oblasti tzv. klenby. „Vypadaly jako řezné rány, hodně krvácely a já musela používat dost dlouho tampon, abych je vysušila,“ dodala „umělkyně“.

Nicméně nemusíte mít obavy, při klasickém pohlavním styku se tyto věci nestávají. Jde o výjimečné situace, které normální žena jen těžko zažije. Vagína je totiž extrémně pružný útvar, vždyť jí při porodu musí projít hlavička novorozence o průměru až 10 cm!

Foukání zakázáno!

Co bývá nebezpečné – a hlavně mladí a méně zkušení muži to z hlouposti dělají, aniž si uvědomí následky – je prudce fouknut partnerce do pochvy. Vzniká ihned pocit nevolnosti. I malý tlak vzduchu způsobí průnik dělohou a vejcovody do břišní dutiny mezi střevní kličky. Vzduch v břiše se dokonce zobrazí na rentgenu!

V dřívější době, ale může se to stát i dnes, byla nejedna žena na základě tohoto nálezu úplně zbytečně operována s podezřením na prasklé střevo. Pokud má ovšem lékař informace o bláznivém experimentu, nechá vzduch, až se sám bez jakéhokoli zásahu postupně vstřebá.

Nebezpečí představuje insuflace (zavádění) vzduchu do pochvy i velmi krátce těhotné ženy. Místo do břicha totiž směřuje do krevního oběhu a může způsobit smrtelnou vzduchovou embolii.

Objevené „poklady“

Nejčastějším problémem je ovšem masturbace s pomocí různých předmětů zasouvaných do pochvy a jejich následné uvíznutí. Postarší gynekolog nám sestavil seznam předmětů, které z ní za dlouhá léta praxe extrahoval. Výběr je opravdu pestrý: mrkev, salátovou okurku, šišku uheráku, doutník, kartáček na zuby, banán, svíčku, tužku, žárovku, štětku na WC, dýmku, růženec, pudřenku, rukojeť paličky na maso a deštníku. Naopak jsou podle něj nesmyslem „zaručeně“ pravdivé historky o vibrátorech, které se v masturbačním zaujetí rozpadly na prvočinitele, nebo z nich vytekly baterky přímo do vagíny. I ty nejlevnější vibrátory jsou z jednoho kusu plastu, navíc trvanlivého, bez součástek. A i kdyby zmíněné baterky vytekly, tak určitě do jejich vnitřku, nikoli ven…

Velký výběr bezpečných vibrátorů zde 🙂  http://www.sexshop.cz/?IDP=2455

 

 

 

 

Další podobné články

loading...