Matkou na prahu šedesátky? Tohle se nepovedlo…

Možná si vzpomenete – když před šesti lety porodila tehdy osmapadesátiletá Španělka Mauricia Ibanezová svou první dceru, všichni byli v šoku a obávali se, jak tato důchodkyně zvládne výchovu.

Mauricia si však věřila, své dceři dokonce chtěla pořídit sourozence, a tak o pár let později podstoupila umělé oplodnění a na svět přivedla ještě zdravá dvojčátka. Mohlo by se to zdát jako pohádka se šťastným koncem, realita je však jiná.

Only a few weeks ago, Ibanez defended her decision to have the twins and <a href="http://metro.co.uk/2017/04/08/spains-oldest-mum-has-baby-twins-taken-away-by-social-services-6562124/" target="_blank">vowed</a> to get her first daughter, Bianca, back.

Celý případ totiž skončil u soudu. Španělka byla obviněna z toho, že své děti zanedbává a neposkytuje jim odpovídajíí prostředí. Dnes šestiletá Bianca žije proto s příbuznými v Kanadě. Matka ji údajně mimo jiné neposílala do školy a vůbec nedbala o její hygienu.

Stejný osud nedávno potkal dvojčata Gabriela a Mariu. Podle úřadů ani oni neměli odpovídající péči a bylo by tak příliš „nebezpečné“, aby i oni nadále zůstávali v péči své matky.

Kdo by čekal, že se matka z událostí poučí a bude se snažit o nápravu, je na omylu. Dnes čtyřiašedesátiletá Španělka totiž….

>> Pokračování na další straně

Další podobné články

loading...