Chcete mít pevná prsa? Tohle dělejte každý den a máte vyhráno!

Dnešní doba má na ženská prsa mnohem větší nároky než dříve. Ženy touží po pevných ňadrech, které vytvoří sexy výstřih. Jak ale toho sexy výstřihu dosáhnout bez zásahu plastického chirurga? Máme pro vás skvělou ošetřující kúru, díky které budou vaše prsa znatelně pevnější.

Na kúru pro pevnější dekolt budete potřebovat:

  • citrónovou šťávu
  • olej z tymiánu
  • vodu

Tymiánový olej seženete v lékárně a drogérii. Pokud tymián pěstujete, můžete se do přípravy oleje pustit i doma. Připravte si 1l zastudena lisovaného oleje (olivový, slunečnicový, mandlový, konopný, sezamový…) a do něj přidejte velikou hrst nasušeného tymiánu. Láhev či nádobu uzavřete a umístěte na světlé místo. Zde olej nechte po dobu asi 2-3 týdnů a po této době ho přeceďte. Můžete ho použít i pro masáže unavených svalů či kloubů.

Jak na to:

Celá kúra začíná již během sprchování. Na jeho konci si prsa opláchněte studenou vodou a připravte si obklad, který namočte do roztoku vody a citrónové šťávy (2dcl vody, 1 lžička citrónové šťávy). Ten si přiložte na hrudník a nechte asi 15 minut působit. Nyní budete potřebovat asi 2 lžičky vody, do kterých přidejte 30 kapek tymiánového oleje. Tuto směs si do prsou jemně vmasírujte.

https://cdn.jenzeny.cz/data/image/full/2016/09/57fe7c880884d.jpg?1476288616

 

Celou kúru opakujte 4-5x týdně. Již zakrátko uvidíte znatelné výsledky. Ujistěte se také v tom, že nosíte správnou velikost podprsenky a vaše ňadra tak mají dostatečnou oporu.

Máte i vy nějaký osvědčený trik na větší a pevnější prsa? Napište nám do komentářů.

 

Další podobné články

loading...