5 ověřených tipů k úspěšnému seznámení

5 ověřených tipů, díky nimž se na Seznamce zaručeně seznámíte!

Nemáte už sílu navštěvovat všemožné večírky nebo se seznamovat se zoufalými kamarády svých přátel? Toužíte po lásce, ale nevíte, kde ji potkat? Pak jste tu správně! Máme pro vás 5 zaručených tipů, díky nimž se na internetu seznámíte. Pokud se jich budete držet, uvidíte, že se zájemci o seznámení s vámi jen pohrnou!
V první řadě si tedy ujasněte  koho, respektive co vlastně hledáte. Zda se snažíte najít životního partnera, náhradního otce (matku) pro své děti, společníka na dovolenou, flirt, nezávazný sex nebo partnera na sportování. 

Buďte originální, ať váš profil nezapadne mezi ostatními!

Chcete-li být při seznamování úspěšní, pamatujte na jedno důležité pravidlo. Váš profil musí zaujmout. Pokud nebude originální, lidé ho přejdou bez povšimnutí a vy tak přijdete o možnost seznámení. Zapomeňte na formulace typu: „Jsem nešťastná/nešťastný!“, „Na lásku nevěřím“, atd. Nikdo nehledá negativního člověka !!! Váš inzerát musí znít pozitivně a vtipně. Použijte neotřelá klišé. Představte se v tom nejlepším světle. Pozor však na lži. Ty rozhodně nepoužívejte, stejně se provalí !

Výběr profilové fotografie nepodceňujte. První dojem je totiž nejdůležitější!

Profilová fotografie musí zapůsobit. Ptáte se proč? Jedině tak máte šanci, že dotyčný / dotyčná rozklikne váš profil a pozve Vás na schůzku. Pokud vaše fotografie nezaujme, zůstane váš profil bez povšimnutí. Nahrávejte si tedy do profilu jen takové fotografie, na nichž se sami sobě líbíte. Ideálně nějaké pěkně barevné a s úsměvem na tváři. Fotografie, na nichž stojíte někde v dáli či fotografie focené ve tmě si do profilu raději nevkládejte. Stejně tak nejsou vhodné ani příliš odhalené nebo sexuálně zaměřené fotografie. Ty od vážného seznámení většinu uživatelů toužících po vážném vztahu ihned odradí.

Neposílejte jednu hromadnou zprávu všem! Na odpovědích si dejte záležet

Nesnažte se oslovit desítky uživatelek/uživatelů jednou jedinou připravenou zprávou. Pište cíleně! To znamená jen uživatelkám (uživatelům), kteří vás skutečně zaujali. Čtěte, co o sobě uživatelé v profilu uvádějí, ať se zbytečně neptáte. Používejte oslovení. Proč? Uživatel (uživatelka) musí mít z vaší zprávy pocit, že je určena přímo jemu (jí).

Na Zprávy reagujte co nejdříve to půjde, aby Vás náhodou někdo třeba nepředběhl.

Seznamujte se bezpečně!

Na této Seznamce jsou uživatelské profily denně kontrolovány. Všechny podezřelé či jinak závadné profily jsou zde okamžitě mazány. Ušetříte si tak spoustu času a starostí. Pozor však na jednu věc. Buďte vždy obezřetní. Při první komunikaci neuvádějte žádné osobní údaje. Na první společnou schůzku jděte raději na nějaké veřejné místo. Teprve poté, co se s daným partnerem blíže seznámíte, můžete o sobě začít prozrazovat osobnější informace.

Další podobné články

loading...